Dlaczego warto nam zaufać.

Szanowni Państwo,
Firma RT Projekt posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie handlu sprzętem AGD oraz RTV. Oferujemy naszym klientom szeroką ofertę urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz wielu producentów krajowych ale i również firm zagranicznych. Mając na uwadze gusta klienta oferujemy zróżnicowaną ofertę modeli i stylistyki urządzeń (od retro do bardzo nowoczesnej), sprzętów tak różniących się rozwiązaniami technicznymi jak i ceną. Dążymy do tego aby każdy z naszych klientów znalazł u nas to, czego właśnie potrzebuje. Zróżnicowana oferta to gwarancja właściwego wyboru.

Zdajemy sobie sprawę że w dzisiejszych czasach żadna marka nie zdobywa wierności klientów automatycznie, zawsze musi ją zdobyć oferując bardzo dobry produkt w korzystnej cenie. Nasi handlowcy pomogą Państwu dokonać właściwego wyboru, w taki sposób byście Państwo otrzymali najwyższej jakości produkt w najniższej cenie.

Dlatego też w warunkach ostrej konkurencji rynkowej oraz w obliczu coraz większej presji na koszty i ceny, jako klucz do spełnenia wymagań rynkowych uznaliśmy stworzenie klinetowi możliwości wyboru z jak najszerszej i najbardziej konkurencyjnej oferty na rynku.

Stałymi naszymi odbiorcami są:

Studia mebli kuchennych

Deweloperzy realizujący inwestycje "pod klucz"

oraz klienci indywidualni

Dysponujemy własną bazą magazynową, transportową oraz doświadczoną kadrą doradczo-handlową. W trosce o fachową obsługę klienta, uczestniczymy w kursach komercyjnych jak i branżowych, dlatego gwarantujemy:

Profesjonalną obsługę - znamy doskonale oferowany przez nas sprzęt.

Rzetelność - pomagamy dobrać towar do potrzeb klienta.

Pewność - towar dociera do klienta w wyznaczonym terminie o wyznaczonej porze.

Bogactwo oferty - Dostosowanie naszej oferty do oczekiwań klienta.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:

Piekarniki

Płyty do zabudowy

Szuflady

Okapy

Kuchenki mikrofalowe

Pralki

Baterie kuchenne

Sprzęt RTV

Ekspresy do kawy

Chłodziarko-zamrażarki

Chłodziarki

Zamrażarki

Zmywarki

Zlewozmywaki

Odkurzacze

Drobne AGD

Oferujemy również części zamienne i akcesoria do urządzeń.

Zapraszamy do współpracy.